Mentorka je žena s dostatkem životních zkušeností, má nadhled a vidí souvislosti.

Tyto meditace jsou jemné a laskavé. Pracují s intimitou a blízkostí. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Vede ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se.
Do ženských meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál Mohendžodáro. Meditace využívají poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlování ženy.
Meditace provázejí ženy na jejich cestě za ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají samy sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se. Pozorností k sobě samé podporují svoji psychickou sílu Vnitřní žena a laskají své jedinečné aspekty.

Mohendžodáro
Mohendžodáro je ucelený systém pro transformaci ženy a rozvoj jejího zdraví, krásy, schopností a talentu. Používá věky ověřené principy a techniky.
Zakladateli Mohendžodáro jsou tantrický učitel Sw. Anand Shunyam, Igor Samotný a MUDr. Monika Sičová. Při tvorbě koncepce vycházeli ze starodávné indické tradice, ze středoevropské reality, současné znalosti lékařské vědy a Osho meditací.
Mohendžodáro je staroindický rituál, který formou posvátných ásan, zasvěcení a práce s vědomím aktivizuje přirozenou ženskou spiritualitu. Podporuje a rozvíjí ženskost. Pravidelné praktikování má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin a umožňuje zkvalitnit milostný život a navýšit organismus ženy. Celkově navyšuje životní energii a vědomě ji rozvádí po těle.

AKTUÁLNÍ A PROBĚHLÉ TERMÍNY


PROBĚHLÉ: Meditace Mohendžodáro v Semechnicích
Lekce Meditace zde probíhaly od září 2018 – červen 2019 vždy jednou za měsíc. Scházela se nás skupinka šesti úžasných žen v základní škole v Semechnicích. Pro ty, kteří nevědí, Semechnice leží ve východních Čechách, 3 km od Opočna. Opět se potkáme po prázdninách v září. Už se moc těším na další ročník. Přínos těchto lekcí na sobě ženy poznávaly již po prvních setkáních.

PROBĚHLÉ: Meditace Mohendžodáro v Praze
Od 8.dubna 2019 – 17. června 2019 probíhaly kurzy meditace vždy každé pondělí. Potkávaly jsme se v Kulturním domě Krakov na Praze 8 v Bohnicích. Pokračovat budeme opět po prázdninách každé pondělí od 19 hodin, a to od 9. září 2019.
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok Nesouhlasím