Metoda Access Bars je příjemná metoda, která umožňuje rychlou cestou rozpustit omezení, která se v nás nastřádala, změnit naše vnímání a účinně odblokovat co je potřeba.

Pokud chcete :
- Uvolnit limitující přesvědčení nastřádaná během současného života a životů minulých
- Uvolnit fyzické tělo
- Uvolnit duševní bloky
- A být více sami sebou
Pak je tato metoda pro Vás ta pravá!

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, které se aktivují jemným dotykem . Každý bod ovlivňuje jinou oblast života ( např. peníze, zdraví, radost, komunikace, léčení , sexualita atd.) Před zahájením terapie spolu probereme, kterou oblast chcete řešit a na tu se zaměříme. Sezení Bars je něco jako zmáčknutí tlačítka delete na našem počítači. Mozkové vlny se během Bars zpomalí, což umožní přístup ke vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se již nepromítne do budoucnosti stejným způsobem.
Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Po ošetření se často stává, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, zdravotní problémy a poruchy spánku mizí, u některých dochází i ke snížení tělesné hmotnosti.
Můžete zažít i ustoupení problémů v partnerském vztahu, nebo finančních problémů atd. Vícenásobným opakováním ošetření se odbourává stále více a více bloků.
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok Nesouhlasím