Moje jméno je Jana Čančarová. Narodila jsem se v Opočně v roce 1968.

Do svých 39 let jsem žila ve východních Čechách.

V roce 2007 jsem nastoupila svoji cestu. Cestu omylů a pádů, úspěchů a radostí. Odstěhovala jsem se do Prahy. Po třech letech podstoupila operaci prsu. A když mi v únoru 2018 řekli: „Máš nádor velikosti 7 centimetrového pomeranče,“řekla jsem si : „A dost ! Dělohu nedám!“

Začala jsem hledat, studovat a objevovat metody, které by mi pomohly můj pomeranč odstranit, aniž bych musela podstoupit operaci. A výsledek se dostavil. Po půl roční kontrole přišla zpráva: „ Myom se zmenšil, už má jen 5 cm, a tvar vysychajícího pomeranče.“

Co k tomu dodat?

Začala jsem pod vedením andělů tvořit magické přívěsky, a to nejen z korálků, ale i z minerálů. Nezůstala jsem jen u přívěsků, ale začala jsem tvořit i náramky a šperky podle horoskopu. Moje výrobky je možné si objednat přímo na e-shopu. Některé inzeruji na faceboku. Všechny šperky jsou vyráběny s láskou a za podpory andělů.

Stala jsem se Mentorkou Ženských meditací Mohendžodáro.

Mohendžodáro je původní staroindický rituál, který podporuje a rozvíjí ženskost. Pravidelné praktikování má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje životní energii a vědomě ji rozvádí po těle.

Objevila jsem čínskou kosmeceutiku - tianDe, která za jednoduché pomoci bylinek pomáhá od bolestivé menstruace, odstraňuje premenstruační syndrom (PMS), kvasinky, myomy, cysty. A nejen to, pomáhá od bolesti, zmírňuje celulitidu a otoky nohou, podporuje průtok lymfy a mimo jiné má i omlazující účinky.

Podstoupila jsem a zároveň se naučila metodu kvantového čištění a terapii Access Bars.

Pokud chceš znát celý můj příběh, máš bulku v prsu, myom na děloze, candidu, stav vyhoření atd., nebo si chceš jen popovídat, zameditovat. Napiš mi.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok Nesouhlasím