Kvantová terapie

Chcete si vyřešit fyzické nebo psychické problémy, vztahy, práci, peníze a stát se tvůrci svého života?
Nemůžeš najít toho správného partnera? Neustále se Ti nedostávají peníze? Máš zdravotní problémy? Nerozumíš si se sourozenci? Máš doma „mama hotel“ pro již dospělé děti? A ještě spousty nedořešených otázek….?
Tak tohle přesně dokáže vyřešit kvantová terapie. Díky této terapii budete schopni překonat svá omezení a pochopíte, že vše je možné.
Je to transformace mysli, rozšíření a následné zboření hranic. Je to vidění skutečné reality, bez obalů a iluzí.
Jsme vychováváni rodinou i školou k tomu, abychom se zaměřovali na chyby a jejich odstraňování. V této době nám vzniká nejvíc psychických i fyzických bloků, které nám brání vidět realitu takovou, jaká skutečně je. Tyto bloky se dají kvantovou terapií, pomocí cíleného čištění odstranit. Stejně jako máme vybudované návyky myšlení v problému, je potřeba si vybudovat návyk na myšlení jako vědomého tvůrce. S kvantováním to jde snadněji.

tianDe

TianDe jsou produkty sestaveny podle starých a ověřených receptů tradiční čínské medicíny, ale jsou zpracované podle nejnovějších technologií .
V produktech se kromě bylinek vyskytují takové hodně individuální ingredience, jako šnečí mucín, hadí tuk, ženšen, zázvor. Tyto ingredience nejsou úplně běžné pro Českou republiku, ale právě pro svoje účinky jsou hodně využívané v tradiční čínské medicíně.
Obsahují vysoké procentu účinných látek. Většinu z nich nekoupíte nikde na českém trhu.

Kdo si přečetl moje povídání o mé cestě, tak ví, že používám z tianDe mimo jiné vložky.
Když jsem se dočetla, že běžné vložky, které jsem nakupovala v drogerii jsou vyráběny recyklací odpadů a dobarvovány chlórem, rozhodla jsem se okamžitě pro zdravé a bylinné vložky z tianDe. TianDe má několik typů vložek, které obsahují byliny. I pomocí těchto vložek se dají léčit myomy, výtoky, cysty, premenstruační syndrom, nepravidelnost menstruace a další.
Pro lepší účinek jsou začala pít i čaje z tianDe a nasadila si detoxikační kůru.
Kdo by chtěl znát více o účincích produktů tianDe, popř. zařídit VIP kartičku pro nakupování a získat 54% marži, napište mi, popř. zavolejte.
Ráda Vám všechno vysvětlím a poradím.

Mentorka Ženských meditací Mohendžodáro

Mentorka je žena s dostatkem životních zkušeností, má nadhled a vidí souvislosti.

Tyto meditace jsou jemné a laskavé. Pracují s intimitou a blízkostí. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Vede ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se.
Do ženských meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál Mohendžodáro. Meditace využívají poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlování ženy.
Meditace provázejí ženy na jejich cestě za ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají samy sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se. Pozorností k sobě samé podporují svoji psychickou sílu Vnitřní žena a laskají své jedinečné aspekty.

Mohendžodáro
Mohendžodáro je ucelený systém pro transformaci ženy a rozvoj jejího zdraví, krásy, schopností a talentu. Používá věky ověřené principy a techniky.
Zakladateli Mohendžodáro jsou tantrický učitel Sw. Anand Shunyam, Igor Samotný a MUDr. Monika Sičová. Při tvorbě koncepce vycházeli ze starodávné indické tradice, ze středoevropské reality, současné znalosti lékařské vědy a Osho meditací.
Mohendžodáro je staroindický rituál, který formou posvátných ásan, zasvěcení a práce s vědomím aktivizuje přirozenou ženskou spiritualitu. Podporuje a rozvíjí ženskost. Pravidelné praktikování má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin a umožňuje zkvalitnit milostný život a navýšit organismus ženy. Celkově navyšuje životní energii a vědomě ji rozvádí po těle.


Metoda Access Bars


Metoda Access Bars je příjemná metoda, která umožňuje rychlou cestou rozpustit omezení, která se v nás nastřádala, změnit naše vnímání a účinně odblokovat co je potřeba.

Pokud chcete :
- Uvolnit limitující přesvědčení nastřádaná během současného života a životů minulých
- Uvolnit fyzické tělo
- Uvolnit duševní bloky
- A být více sami sebou
Pak je tato metoda pro Vás ta pravá!

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, které se aktivují jemným dotykem . Každý bod ovlivňuje jinou oblast života ( např. peníze, zdraví, radost, komunikace, léčení , sexualita atd.) Před zahájením terapie spolu probereme, kterou oblast chcete řešit a na tu se zaměříme. Sezení Bars je něco jako zmáčknutí tlačítka delete na našem počítači. Mozkové vlny se během Bars zpomalí, což umožní přístup ke vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se již nepromítne do budoucnosti stejným způsobem.
Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Po ošetření se často stává, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, zdravotní problémy a poruchy spánku mizí, u některých dochází i ke snížení tělesné hmotnosti.
Můžete zažít i ustoupení problémů v partnerském vztahu, nebo finančních problémů atd. Vícenásobným opakováním ošetření se odbourává stále více a více bloků.
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok Nesouhlasím